czwartek, 7 marca 2013

Trudne początki...

Moje początki z blogiem są zawsze bardzo trudne. Przez pierwsze tygodnie jestem systematyczna Dodaję kolejne wpisy bez problemu. A potem..... CZARNA ROZPACZ ! Zawsze przestaję pisać na jakiś czas (bo to niby nie ma o czym, bo nie ma czasu...) I tak kończą się moje starania. Tym razem postaram wziąć się w garść i mam nadzieję, że mój blog wytrwa... A ja razem z nim ;) Jestem trochę roztrzepana, mam milion pomysłów na sekundę i dlatego ciągle mi to nie wychodzi. Ale biorę się w garść i działam ! Takie postanowienie (nie do końca noworoczne :P) 

To może na początek napiszę coś o sobie (poza tym, że jestem niesystematyczna, roztrzepana i mam milion pomysłów na sekundę :P). Mam już niestety prawie 24 lata. Jestem studentką administracji w logistyce - już inżynier, jeszcze nie magister ;) 
Jestem duszą artystyczną - wielbię hand made, do it yourselfe, wiecznie szukam inspiracji głównie w internecie. Mam zacięcie do wszystkiego co mnie zaciekawi. Przerabiałam już tego tyle, że ciężko sobie przypomnieć (m.in.: tworzenie biżuterii, prace z papieru, przerabianie ubrań, fryzury, makijaże....). Poza tym uwielbiam taniec. To jedna z moich dwóch największych pasji. Tańczę od dziecka - najpierw w grupie, która istniała w moim mieście, przez okres gimnazjum i liceum, gdzie sama próbowałam swoich sił, aż do teraz - zajęcia w miejscowym centrum kultury. 
Drugą z pasji jest pozowanie do zdjęć (amatorsko). Fotomodelingiem zaraziła mnie jedna z koleżanek, która zaprosiła mnie na zdjęcia zaliczeniowe do projektu w szkole. Od tego się zaczęło a trwa już około 5 lat (może więcej). Poniżej kilka moich zdjęć - sami oceńcie.
 
Tak sobie działam ;) Jest jeszcze jedna rzecz bez której chyba żyć się nie da - muzyka !!! Aaaaaale tak jak ja ma chyba każdy :P To w sumie taki duży skrót o mnie. Więcej wyjdzie chyba przy pisaniu kolejnych postów ;) Następny postaram się naskrobać na dniach. Będzie coś o zakupowych nowościach z mojej szafy.
                                                       Pozdrawiam
                                                                             Kasia ;)
 P.S : Nutka na dziś
3 komentarze:

  1. Haj Kasienka , jak mam Cię bserwować ? Dodaj sobie gadżet obserwuj! Buziaki sweet pic;P

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo interesujące zdjęcia, a drugie przepiękne!:)

    OdpowiedzUsuń